EN
Polska wersjaEnglish version
MENU
Jesteś tutaj: Blog & Nowości Porady Jak podłączyć wannę wolnostojącą?

Jak podłączyć wannę wolnostojącą?

Dodany: 01.01.2022 11:49:48
Aktualizacja: 01.04.2022 12:19:10

Jak podłączyć wannę wolnostojącą?

Podłączenie wanny wolnostojącej jest banalnie proste. Podłączenie wanny wykona każdy hydraulik. Wystarczy, że określisz miejsce, w którym ma stać wanna, wykonasz odpływ do kanalizacji w podłodze, jeśli go jeszcze nie ma. Następnie zamocujesz syfon do odpływu. W wannach wolnostojących Ravon są montowane syfony z dłuższą, elastyczną rurką, która umożliwia zachowanie większej odległości między odpływem wanny a odpływem do kanalizacji. Krótko mówiąc jeśli już masz wcześniej zrobiony odpływ w podłodze, to jest duża szansa, że nie musisz go przerabiać.

Kolejną zaletą wanny wolnostojącej jest fakt, że nie wymaga ona żadnej obudowy, jest monolityczną bryłą, gotową do użytkowania zaraz po podłączeniu do wody. Nie musisz więc dwoić się i troić, aby wymyślić dla niej odpowiedni materiał do obudowania.

Wanny wolnostojące Ravon nie wymagają też żadnego podkuwania podłogi, między podstawą wanny a dnem, jest na tyle dużo miejsca, aby zmieścił się syfon. A ponadto każda wanna Ravon jest wyposażona w odpowiedni syfon z przelewem lub bez w zależności od modelu.

Newsletter

Zapisz się do newslettera. Bądź na bieżąco z nowościami w RAVON oraz otrzymuj informacje o specjalnych promocjach i rabatach.