EN
Polska wersjaEnglish version
MENU
Jesteś tutaj: Blog & Nowości Design Luksusowe wanny wolnostojące

Luksusowe wanny wolnostojące

Dodany: 30.03.2022 16:14:22

Ravon oferuje luksusowe wanny, narożne i wiszące w różnych stylach.

Nowoczesne i stylowe - wanny wykonane dokładnie tak, jak chcesz

Nasze wyjątkowe, luksusowe wanny przyścienne i wolnostojące są nowoczesne i stylowe. Oferują wyjątkowy komfort i relaks. Zaprojektowane tak, aby cieszyć zmysły i ciało. Stworzone z myślą o najbardziej wymagających klientach. Dla tych, którzy luksus i komfort stawiają ponad wszystko. Nasze eleganckie modele sprawdzą się zarówno w klasycznych, jak i nowoczesnych łazienkach. Dzięki eleganckim, doskonale wyprofilowanym liniom i zaokrąglonym kształtom codzienna kąpiel stanie się relaksującym doświadczeniem.

Luksusowe wanny wolnostojące Ravon to doskonałe połączenie jakości i designu.

Pozytywnych opinii może być tysiące, ale nie wszystkie są tak ważne. Ważna jest wysoka jakość. Luksusowe wanny Ravon zostały zaprojektowane przez ekspertów, którzy zadbali o to, aby były one zarówno wysokiej jakości, jak i precyzyjnie wykonane. Do produkcji każdej wanny użyto tylko najtrwalszego, wysoce odpornego materiału. Nasza powłoka redukuje hałas uderzeniowy. Nowoczesna technologia zapewnia, że wanny są ciepłe i przyjemne w dotyku. Trwałą izolację cieplną zapewnia powietrze znajdujące się pomiędzy grubymi warstwami specjalnych materiałów RAVON. Nasze wanny zatrzymują więcej ciepła niż inne wanny, daje im to poczucie bezpieczeństwa i solidności.

Luksus i komfort gwarantuje perfekcyjnie wyprofilowana wanna.

Najlepsi projektanci wanien przy projektowaniu każdego modelu zwracali szczególną uwagę na precyzyjnie wyprofilowane kształty. Idealnie wyprofilowany kształt jest efektem ściśle kontrolowanego procesu produkcji. Dzięki temu ciało zachowuje naturalną, wygodną postawę. Dzięki temu można się zrelaksować i cieszyć każdą kąpielą.

W wannie Ravon mogą zrelaksować się dwie osoby.

Wielu klientów poszukuje romantycznej kąpieli dla dwojga. Wanny Ravon są wykonane z unikalnych materiałów Qualtec, Marmonit i PureStone, , dzięki czemu  pozwala na długie, relaksujące kąpiele. Ta cecha wyróżnia nasze wanny spośród innych marek.

Piękne wykończenia dla Twojej łazienki.

Luksusowe wykończenie wanny jest efektowne i trwałe. Każda wyjątkowa wanna wolnostojąca wyposażona jest w odpływ typu “klik klak”. Dzięki temu kąpiel staje się łatwa i przyjemna. 

Newsletter

Zapisz się do newslettera. Bądź na bieżąco z nowościami w RAVON oraz otrzymuj informacje o specjalnych promocjach i rabatach.