EN
Polska wersjaEnglish version
MENU
Jesteś tutaj: Blog & Nowości Wanny Personalizowane wanny od manufaktury Ravon

Personalizowane wanny od manufaktury Ravon

Dodany: 10.07.2020 11:21:53

Spersonalizowane wanny od manufaktury Ravon
Wanny z nadrukiem, a wanny ręcznie malowane – to jak wybór mieć oryginał Panien z Awinionu Picassa, albo wydrukować sobie ich zdjęcie z internetu

Nie wstydźmy się – każdy z nas lubi się czuć wyjątkowo. Niewielu marzy w swoim życiu, by niczym się nie wyróżniać i w żaden sposób nie być zauważanym. Skoro lubicie podkreślać swą indywidualność strojem, tatuażem czy gustem muzycznym, dlaczegoż by nie zaakcentować jej wanną lub umywalką?
Łazienka to w końcu miejsce niezwykłe, a tak mało poświęca mu się uwagi. Gdyby podsumować ilość spędzanego w niej czasu wyszłoby, że „wszędzie dobrze, ale w łazience najlepiej”. To wasza samotnia, spa, miejsce do dumania... Czy nie warto zatem, by była nie tylko funkcjonalna, ale i piękna?
A jeśli mowa o pięknie – kto powiedział, że sztukę można tylko ustawiać na półkach, w gablotach lub wieszać na ścianach? Dzięki nam otrzymacie możliwość przeniesienia waszej ulubionej grafiki, obrazu, motta, etc., na materiał trwalszy od płótna.
Na autorskich kompozytach Marmonit, QualTec albo PureStone, z których wykonamy wasze nowe, ukochane wanny, ręcznie namalujemy wszystko co zechcecie! Po co naklejać coś co zaraz się zetrze lub zmyje, skoro my możemy Wam to nie tylko namalować, ale od razu profesjonalnie zabezpieczyć?

Designerskie wanny. Czyli wanna na zamówienie, której sami sobie pozazdrościcie

Miedziane „zacieki” na różu? Złote Łzy Klimta? Monaco Alfonsa Muchy? A może Diego w moich myślach Fridy Kahlo? Nie, nie mówimy Wam o odwiedzeniu muzeum (choć ogólnie muea są super). Dajemy przykłady tego, co możemy dla Was zrobić. A możemy wszystko! Ograniczają nas tylko brak kawy z rana, prawa autorskie i
kolory z palety RAL, NCS. Cokolwiek zamarzycie, my Wam namalujemy. Ręcznie. Na wannie lub umywalce. Wiecie już czego pragniecie?

Jeśli chwilowo nie macie pomysłu - zapraszamy na stronę. Popatrzcie na naszą ceramikę łazienkową. Zachwyćcie się i zainspirujcie jej kształtami i urodą. A teraz razem z nami, wykreujcie swoją idealną rzeczywistość.

W końcu to łazienka jest szyją waszego domu (Wy głową, a kuchnia sercem). To w niej spędzacie czas sami ze sobą i tylko dla siebie. Bez szarpania za rękaw i wypowiedzianego 8000 razy w ciągu minuty „,mama” lub „tata”. Bez psa, który Wam właśnie pogryzł nową skórzaną torbę na laptopa. Bez szefa, który „deadline” wyznaczył jednak na jutro, a nie za trzy dni (i teraz co chwilę pyta, kiedy skończycie projekt).

Tu się relaksujecie i odpływacie w magiczny świat etykiet na butelkach płynów do mycia ciała (miesiąc używacie, a o połowie właściwości dowiadujecie się po raz pierwszy). Tu planujecie działania, podbój świata i kosmosu. Tu zmywacie z siebie brud (ten metaforyczny też) dnia. Łazienka spełnia tyle funkcji, że aż dziwne, że nie macie tu jeszcze łóżka i ekspresu. A skoro jest waszą oazą na pustyni chaosu i skołatanych nerwów, to czemu nie miałaby być od razu rajem. Miejscem tak pięknym, że aż zapiera Wam dech.

Jeśli jest jakiś obraz, słowa, postać, kwiat, wzór, bohater z dzieciństwa, etc., etc., na które patrząc czujecie spokój, relaks, uśmiechacie się w duchu lub kręci się wam łezka wzruszenia – przenieście go naszymi dłońmi na waszą ceramikę łazienkową. Albo po prostu - zróbcie tę fioletową wannę z plamami zieleni i pomarańczowego, orchideą i samochodzikami rodem z Hot Wheels. W końcu to wasza łazienka, wasze pieniądze i wasze marzenia, które warto realizować (choćby miało to być marzenie, by teraz tę pstrokatą wannę jednak zamalować tylko na fioletowo). Ps. A następnym razem nie wysyłajcie projektów po wyjątkowo udanej imprezie, mieszając je z rysunkami dzieci przy okazji. Żartujemy – o gustach dyskusji nie ma!

Ekskluzywna wanna to wanna z Ravonu

Dzięki nam wcale nie musi już kosztować tyle, co nowy samochód. Mimo, że zostanie w całości wykonana i pomalowana ręcznie. Mimo, że zrobimy ją według waszego projektu i jedną, jedyną taką, nie zapłacicie za nią jak za miesiąc pobytu w 5* hotelu w Nowym Yorku.

Dajemy wam szansę na wannę, na którą do tej pory stać było tylko najbogatszych, ściągających ceramikę łazienkową z Włoch. Wannę nowoczesną lub klasyczną, białą lub pomalowaną w każdy kolor tęczy, w macie, w połysku albo metalizowaną. Dużą albo małą. Dopasowaną w 100% do waszej łazienki i do Was samych.

Wanny i umywalki wykonujemy z dopieszczonych przez nas, autorskich kompozytów. Tylko po to, byście dostali produkt premium, deluxe, limited edition (nazwijcie tak jak chcecie – wszystkie słowa oddają rzeczywistość). Jedyne w czym jesteśmy nieubłagani i nieustępliwi – to jakość.

QualTec – najwyższej klasy kompozyt, odporny na wszelkie zabrudzenia i uszkodzenia. Materiał którego używa się w produkcji łodzi wyścigowych czy luksusowych aut. Nie do zdarcia. Nakładany przez nas ręcznie warstwami, zabezpieczanymi specjalną żywicą.

Marmonit – zwany sztucznym marmurem, ale znacznie lżejszy. Tak bardzo plastyczny, że pozwala na tworzenie z niego kubistycznych form, cienkich ścianek, kantów, etc. Elegancki. 

PureStone – bardzo mocno wytrzymały kompozyt, wykorzystywany wszędzie tam, gdzie jest największa eksploatacja ceramiki łazienkowej.

Posiada cechy poprzedników – plastyczność, trwałość, piękno.

Ponadto:

  • miedź,
  • cynk,
  • mosiądz,
  • złoto?

Wiecie już czym mamy ozdobić waszą wannę?
Dzięki materiałom przez nas używanym wanny są odporne na środki chemiczne, zniszczenia mechaniczne, żółknięcie i blaknięcie. Zyskują idealną gładkość i są ciepłe w dotyku. Dodatkowo trzymają ciepło wody dłużej, niż wanny dotychczas Wam znane.

Brzmi jak wanna idealna? Zgadza się. Każdy produkt opuszczający Manufakturę Ravon właśnie taki jest. Pod innym byśmy się nie podpisali.

Newsletter

Zapisz się do newslettera. Bądź na bieżąco z nowościami w RAVON oraz otrzymuj informacje o specjalnych promocjach i rabatach.