EN
Polska wersjaEnglish version
MENU
Jesteś tutaj: Blog & Nowości Design Ręcznie robione na zamówienie wanny i umywalki od Manufaktury Ravon

Ręcznie robione na zamówienie wanny i umywalki od Manufaktury Ravon

Dodany: 20.01.2022 18:18:11

Ręcznie robione na zamówienie wanny i umywalki od Manufaktury Ravon

Personalizacja wanien i umywalek – czyli „Impossible is Nothing”

Gdy pomyślicie handmade – co Wam przychodzi do głowy? Kolczyki, kosmetyki, świece. Pewnie torby, ubrania, kubki. Zabawki i rzeźby. Chyba tyle.

A z czym kojarzy się Wam personalizacja? Z pomalowaniem roweru na wybrany kolor? Z haftem czy monogramem na ubraniu? Z butami, które ktoś ozdobi we wzór (pamiętacie malowanie tzn. personalizowanie „czeszek” w podstawówce w latach 80)? A może z banałem wypisywanym o „indywidualnej i spersonalizowanej ofercie” (który zazwyczaj nic ze sobą nie niesie)?

Jeśli macie tylko takie skojarzenia, to wywrócimy wasz światopogląd o 180°. Wyobrażacie sobie, że można personalizować wanny i umywalki? I nie oznacza to umieszczenia ceramiki łazienkowej na ładnym cokole czy zasłonięcie jej płytkami (choć już wtedy można mówić, że tylko Wy macie taką zabudowę lub blat).
Mówiąc personalizacja mamy na myśli dokładnie to co myślicie – uczynienie waszej wanny lub umywalki wyjątkowymi. Tylko waszymi. Wymarzonymi. I jedynymi.

Ręcznie malowane wanny i umywalki na zamówienie. Dom to królestwo, a królestwo zasługuje na wszystko co najlepsze

Skoro wanna to królowa łazienki, umywalka jest jak mała księżniczka. Pokażcie nimi jak oryginalni jesteście. Jakie wspaniałe pomysły rodzą Wam się w głowach i co Wam w duszy gra.

Cieszcie się swobodnym i twórczym kreowaniem rzeczywistości i róbcie ją tak kolorową (nawet jeśli najładniejszym kolorem dla Was jest szary lub biały) jak to możliwe.

Znacie taki horror? Deweloper oddaje mieszkania w bloku z opcją „pod klucz”. I wszystkie 100 (no dobrze - 80, bo pozostałe 20 ma własne pomyły) wprowadzających się rodzin, wybiera między trzema rodzajami łazienkowej armatury i ceramiki oraz dwoma typami kuchni. Nie ważne kogo odwiedzacie, macie wrażenie, że to labirynt i w tej toalecie byliście już z 1000 razy w życiu.

Pozostałych 17 osób urządza łazienkę samodzielnie, ale w tym samym sklepie (efekt – sami sobie dopowiedzcie). 3 odważa się mieć pomysły. Uwaga jeśli jesteście w tej trójce! To do Was będą chodziły wycieczki chcące zobaczyć, że można inaczej. Musicie ten fakt wziąć pod uwagę, decydując się na wannę niezwykłą i nietuzinkową. Wannę, która w połączeniu z umywalką z tej samej linii, będzie niczym najlepsza scenografia świetnego amerykańskiego filmu. A wybór tej samej linii nie oznacza, że musicie mieć identyczne kolory czy wzory na nich. To od Was zależy na ile sobie pozwolicie w byciu niepowtarzalnymi.

Dlatego nie bójcie się fantazjować. Macie wzór, który od dawna chodzi Wam po głowie? Jakąś ciekawą grafikę? Rysunek dziecka, który Was wzrusza? Postać z bajki, która Was zawsze bawiła? Tatuaż który tak lubicie, że chcielibyście go przenieść na inny „materiał” niż wasza skóra? A może w głowie często przewija Wam się jakieś motto? Od zawsze podobał Wam się Joker? ... Dlaczego nie ozdobić tym wanny czy umywalki? Tylko zdecydujcie się na jedną rzecz, bo Joker będzie się lekko „gryzł” z cytatem ze Stanisława Lema, magnolią i Papą Smerfem.

Polski producent wanien – czyli światowy design, najlepsze materiały i tyle włożonego serca w wykonanie, ile tylko się da

Wasze wanny i umywalki lubmy tylko odrobinę mniej od Was. To uczucie, gdy wykonamy wymarzony projekt własnymi rękami jest niezapomniane. Gdy pociągniemy po raz ostatni farbą. Wykonamy końcowy szlif. I możemy z dumą popatrzeć na „naszowasze” dzieło. Łezka się kręci, gdy je Wam odsyłamy. No ale życie – 30 wanien w łazience mieć nie możemy (a chcielibyśmy).

Zatem zapraszamy Was do krainy marzeń. Wybierzcie model wanny z naszej strony (nie ma takiego - dajcie znać). Zdecydujcie się czy wanna ma być prostokątna, owalna czy okrągła. Duża (180 cm) czy mała (160 cm).

Czas na kolor. Z szerokiej palety RAL, NCS dobierzcie go do odcienia oczu, paznokci, budynku za oknem.... Zastanówcie się czy ma być w macie czy połysku. A może metalizowany? Z waszą grafiką czy wybieracie ujmującą prostotą i ciepłem jedną barwę?

Opiszcie nam teraz wszystko dokładnie. Zdecydujcie, co mamy na niej (wannie, umywalce) namalować i jak ją ozdobić. Lubimy słyszeć wasze WOW, gdy fantazja staje się rzeczywistością. Dajcie nam tylko trochę czasu, a niemożliwe stanie się waszą codziennością.

[KAT-ID-2_3]

Wanny na zamówienie jak jachty. Umywalki na zamówienie jak luksusowe auta

Musicie wiedzieć, że waszą spersonalizowaną wannę i umywalkę, od początku do końca wykonamy kunsztowną pracą ludzkich dłoni. Premium nie kojarzy się nam z firmą, a bezpośrednim kontaktem rąk z materiałem. Z pieczołowitością z jaką go dotykają. Dlatego jesteśmy małą manufakturą pełną pasjonatów. I dlatego naszą pasją staramy się zarazić Was.

Całą ceramikę łazienkową wykonujemy z kompozytów QualTec, Marmonit i PureStone, PuroMetal (w zależności od waszych
potrzeb). Nakładamy je warstwami, które zabezpieczamy i utwardzamy.
Dzięki temu wanny i umywalki są:

  • elastyczne w obróbce, ale twarde (czytajcie – solidne) w użytkowaniu,
  • odporne na zarysowania, pęknięcia i środki chemiczne,
  • nie blaknące, nie żółknące, nie ścierające się,
  • w dotyku delikatniejsze i ciepłe (tak – są miłe i gładkie, gdy przesuniecie po nich dłonią),
  • lepiej utrzymujące temperaturę wody (niż inne wanny),
  • przepiękne (nie jest to cecha techniczna, ale nie mogliśmy się opanować, by podkreślić jeszcze raz ten fakt).

To jak? Jesteście gotowi na dzieła sztuki we własnym mieszkaniu, domu, lokalu? Już nie możemy się doczekać waszych pomysłów.

Newsletter

Zapisz się do newslettera. Bądź na bieżąco z nowościami w RAVON oraz otrzymuj informacje o specjalnych promocjach i rabatach.