EN
Polska wersjaEnglish version
MENU
Jesteś tutaj: Blog & Nowości Umywalki Saxo Limited – umywalka z pazurem

Saxo Limited – umywalka z pazurem

Dodany: 07.06.2020 15:44:33

Umywalki wolnostojące z nadrukiem? NIE! To umywalki wolnostojące ręcznie malowane!

Jest dużo powiedzeń dotyczących gustu. Że „się o nich nie dyskutuje”, że „każdy ma swój”, że „jeden woli ogórki, drugi ogrodnika córki” czy że „są gusta i guściki”, etc... Coś co dla jednego będzie najpiękniejszym na świecie cudem natury, u innego może wywołać gwałtowne kręcenie głową i stanowcze NIE.
Są jednak rzeczy, które lubi każde oko. I jest to symetria. Tak samo większość z nas umie z całą pewnością rozróżnić rzeczy ekskluzywne od tych przeciętnych. Do tego nie trzeba specjalnego talentu, wiedzy, doświadczenia. To się po prostu wie. Tak jest z umywalką SAXO. Patrząc na nią czuje się wręcz powiew luksusu i zapach drogich perfum.

[KAT-ID-3]

Ekskluzywne umywalki. Co powiecie na personalizację umywalek?

Wyobrażacie sobie łazienkę bez umywalki? Jeśli macie mikroskopijne mieszkanie, to możliwe. Ale jeśli łazienka zajmuje więcej niż 4 metry2, umywalka staje się czymś oczywistym i niezbędnym. Czasy, gdy ukrywało się ją jako średnio ładny element wyposażenia, mamy już dawno za sobą. Teraz umywalki potrafią zdominować wnętrze i nadać mu charakteru. Szczególnie jeśli są to ręcznie robione umywalki od nas – manufaktury Ravon.

Znacie zapewne umywalki wpuszczane w blat (najpopularniejsze od lat) czy nadblatowe (te od lat już bywają naprawdę ładne i ozdobne). Jest też na rynku ceramiki łazienkowej smaczek i jest nim umywalka wolnostojąca. Nie potrzebuje ona blatu, gdyż jest bryłą, którą stawia się bezpośrednio na ziemi. Bryła brzmi dla Was ciężko i mało elegancko? Nie widzieliście zatem jeszcze Saxo.

Taki typ umywalek przez lata był „zarezerwowany” dla ekskluzywnych hoteli i luksusowych apartamentowców. Ich koszt był olbrzymi. Tak jak efekt, który wywoływały. Czasy kosmicznych cen na szczęście mamy już za sobą. Teraz na tego typu umywalkę (zjawiskową i deluxe), stać nie tylko ludzi z listy Forbesa, ale i Was! Umywalki wolnostojące niezależnie od modelu nadają wnętrzu szyku, dobrego smaku, elegancji. Dzięki nim łazienka staje się miejscem premium.

Umywalka wolnostojąca personalizowana? To możliwe!

Stwórzcie własną umywalkę wolnostojącą z grafiką (ręcznie malowaną) W tego typu umywalkach odpada problem z nieestetycznymi rurami „na wierzchu” (choć dzięki designerskim rozwiązaniom „kolanka” mogą stanowić dodatkową ozdobę). W umywalce wolnostojącej wszystko jest dyskretnie ukryte wewnątrz monolitu. Czyli nie dość, że ładna to i funkcjonalna.

Zastanawialiście się kiedyś w jakiego typu wnętrzach sprawdzi się ona najlepiej?odpowiemy Wam - umywalka wolnostojąca, doskonale pasuje do przestronnych, stylowych, awangardowych wnętrz. Ale będzie też idealna tam, gdzie miejsce jest na wagę złota. Nie potrzebuje blatów, ani mebli pod spód, więc zostawia więcej wolnej przestrzeni. W połączeniu z wanną z tej samej linii, nada klasy i luksusu i oryginalności. Nie macie miejsca na wannę? Tym bardziej postawcie na taki rodzaj umywalki – to jak umieścić w łazience rzeźbę od słynnego artysty.

Przedstawiamy Wam naszą Saxo. Umywalkę, której bryła zwęża się ku ziemi. Dzięki temu nie jest ciężka, a wręcz odwrotnie - sprawia wrażenie leciutkiej i smukłej. Subtelna, delikatna... Słowem – wyjątkowa. Idealne połączenie uniwersalnej i funkcjonalnej formy z nowoczesnym wzornictwem. Designem, który nie pozostawia
obojętnym na swój urok.

Ale to nie koniec...

Saxo to coś więcej niż umywalka, która po prostu jest piękna. Saxo zachwyca już samą formą, ale co powiecie na spersonalizowanie jej?

Uczynienie (dosłownie) ceramiką łazienkową ze snów?

Teraz możecie nie tylko zdecydować czy ma być:

  • w macie (kompozyt z którego zostanie wykonana to PureStone),
  • w połysku (kompozyt Marmonit),
  • metalizowana (PuroMetal).

Nie tylko wybieracie kolor – z palety Ravon, a jeśli to za mało to z palety RAL, NSC. Od dziś (a właściwie od jakiegoś czasu) możecie przekroczyć wszystkie bariery wyobraźni i z Saxo utworzyć Saxo Limited, czyli dodatkowo:

  • zdecydować co chcecie na niej umieścić (rysunek dziecka, bohatera filmu, wizerunek pupila, liść palmy, etc), a my to wszystko z radością dla Was RĘCZNIE namalujemy,
  • albo wybrać wykończenie waszego dzieła sztuki, płynnym metalem:
  1. miedzianym,
  2. złotym,
  3. cynowym,
  4. mosiądzem.

Chcecie obie wersje – wasze życzenie jest rozkazem. Czy wciąż myślicie, że to niemożliwe? Jeśli tak, to zobaczcie jedną z naszych realizacji Saxo Limited, która przełamuje wszelkie wyobrażenia o umywalkach.

Umywalka łazienkowa wolnostojąca z nadrukiem to faux pas.
Prawdziwą klasę reprezentuje dzieło ludzkich rąk

Wolnostojąca ceramika łazienkowa jest wdzięcznym „płótnem” dla waszej nieograniczonej fantazji. Postawiona w dowolnym miejscu (nie musi stać przy ścianie – możecie ją ustawić choćby pośrodku łazienki), z odpowiednią, stylową armaturą - pokazuje nowy wymiar sztuki użytkowej. Daje wolność. Pomalowana tak jak chcecie lub ozdobiona płynnym metalem, staje się po prostu sztuką.

Jeszcze tylko słowo o funkcjonalności i trwałości naszych umywalek. Kompozyty, z których je wykonujemy, są autorskie i niezwykle odporne na zabrudzenia, środki chemiczne, uszkodzenia mechaniczne, żółknięcie czy blaknięcie. Cieszyć będą wasze zmysły latami. Nie wierzycie? Przekonajcie się osobiście.

Newsletter

Zapisz się do newslettera. Bądź na bieżąco z nowościami w RAVON oraz otrzymuj informacje o specjalnych promocjach i rabatach.