EN
MENU
Jesteś tutaj: Produkty Wanny personalizowane

DESIGNERSKIE WANNY DLA WYJĄTKOWYCH LUDZI

Wanna. Obiekt zazdrości właścicieli malutkich łazienek. Niewiele jest rzeczy tak przyjemnych, jak zanurzenie się w niej po szyję. Otulenie, zmęczonego po całym dniu ciała, gorącą wodą z pianą, pachną dokładnie tak jak lubicie. W tle sączy się muzyka. A Wy terapeutycznie zmywacie z siebie to co złe. Stawiacie się od nowa na nogi. To wasze chwile. Wasz czas. Mija stres. Pełni nowej, świeżej energii, znów możecie ruszać na podbój świata. Ba! - kosmosu.

To w wannie rodzą się najlepsze pomysły i plany, gdy zrelaksowani i szczęśliwi, możecie zapomnieć się w przyjemnym nicnierobieniu. Leżeć i rozkoszować się już samym tym faktem. A czy taka celebracja nie zasługuje na wyjątkową oprawę?

Czytaj więcej

ORYGINALNA WANNA Z GRAFIKĄ

Wanna. Klejnot łazienki. Największy i centralny jej punkt. To o niej marzycie wracając do domu po ciężkim dniu. Dlatego warto zainwestować i kupić taką, która nie tylko da ukojenie ciału, ale swoją urodą nasyci też ducha. Od której ciężko oderwać wzrok. Znacznie łatwiej i przyjemniej jest osiągnąć harmonię i spokój we wnętrzu, które zachwyca i koi. Które od A-Z jest wasze.

Chyba większość z Was lubi czuć się wyjątkowo. Im jesteście starsi, tym bardziej drażni Was bylejakość. Tym gorzej reagujecie na prowizoryczne rozwiązania. Kompromisy, którym dalej niż bliżej do satysfakcjonujących decyzji. 

Ile razy byliście w domach, które wyglądają jak własne kalki? Monotonne, jednakowe wnętrza. Pozbawione wyrazu i nic nie mówiące o właścicielach. Nie chcecie tak. Jesteście kreatywni, barwni, jacyś. Sprawcie zatem, aby i wasze wnętrza takie były. 

PERSONALIZACJA WANIEN. CO WASZE WANNY MÓWIĄ O WAS

Zaufajcie jakości, którą daje rękodzieło. Zapomnijcie o masowej produkcji. To ludzkie ręce tworzą najwspanialsze rzeczy. Precyzyjne i dopieszczone w najdrobniejszych detalach. Bo robione z pasją, radością i pietyzmem.

Zacznijcie od pomysłu. Wykreujcie w głowie idealną przestrzeń. A potem osadźcie w niej wannę z marzeń.

Wybierzcie jej kształt, wielkość, typ. Zdecydujcie się na kolor. Gdy już to macie, zastanówcie się jak chcielibyście ją przyozdobić. Co nią przekazać. Może dalibyście rysunek waszego ukochanego kwiatu jakim jest np. piwonia. A może chcecie wizerunek dziecka. Postać z bajki. Graficzny wzór, który od dawna macie w głowie. Reprodukcję obrazu. Nazwę zespołu. Motto. Macie już wizję? 

To wciąż nie wszystko. Macie pomysł. Teraz skupcie się na materiale. Nie pierwszym z brzegu, a najlepszym z możliwych. Wykonujemy wanny z tworzyw, które sami wymyśliliśmy. Plastycznych, a mimo to trwałych. Materiałów, które utrzymują ciepło dłużej, niż te z popularnych sklepów i już same w sobie są milsze w dotyku. Odpornych na ścieranie, uszkodzenia mechaniczne czy środki chemiczne. Nasze wanny nie blakną. Nie kruszą się. Nie straszne im złe traktowanie. Nawet po latach wciąż będą wyglądać jak nowe. Grafika może Wam się znudzi, ale na pewno nie zniszczy. 

WANNA Z GRAFIKĄ I EFEKTEM WOW (W GRATISIE)

Spersonalizowana wanna z grafiką sprawi, że wnętrze waszej łazienki będzie niepowtarzalne i wyjątkowe jak Wy sami. Nikt kto wejdzie do niej, nie wyjdzie bez zachwytu. Niezależnie co wybierzecie. Czy wanna będzie wolnostojąca czy przyścienna. Duża czy niewielka. Jasna czy ciemna. Będzie  jedyna w swoim rodzaju. 

Wolnostojąca wanna z grafiką (którą namalujemy dla Was ręcznie), największe wrażenie sprawi stojąc przestronnym pokoju kąpielowym. Ale i na  niewielkiej przestrzeni, ukradnie każde spojrzenie. 

Nie zapominajcie, że malunek wizualnie powiększy lub odwrotnie - spowoduje wrażenie że wnętrze jest mniejsze. Duży wzór zdominuje wszystko inne. Przy nim warto zachować jednolity kolor ścian lub płytek, dodatków. Chyba, że kochacie eklektyzm i cyganerię. 

Powieście olbrzymie lustra, a spotęgujecie efekt i optycznie dodacie pomieszczeniu metrażu.

WANNY Z RYSUNKIEM.  MOŻNA DLA NICH STRACIĆ GŁOWĘ I SERCE

W naszej ofercie znajdziecie wanny o różnych rozmiarach: 160cm, 165 cm, 170 cm i 175 cm. Wybór zależy od przestrzeni jaką dysponujecie i od waszych gabarytów. Najbardziej optymalny wymiar dla jednej osoby to 160 cm. Pamiętajcie, że ze względów bezpieczeństwa, wanna powinna być krótsza od Was. 

Jeśli chodzi o kształt, to największą popularnością cieszą się owalne modele o delikatnym zarysie. Ich prostota idealnie komponuje się w minimalistycznych wnętrzach. Dzięki grafice nabierają niepowtarzalnego charakteru. A Wy zyskujecie najpiękniejsze miejsce na snucie kolejnych mądrych i kreatywnych planów i marzeń.

Ukryj

Niestety, w tej kategorii nie ma jeszcze żadnych produktów.

Newsletter

Zapisz się do newslettera. Bądź na bieżąco z nowościami w RAVON oraz otrzymuj informacje o specjalnych promocjach i rabatach.
Akceptuję Politykę Prywatności