EN
Polska wersjaEnglish version
MENU
Jesteś tutaj: Blog & Nowości Design Szlachetny urok metali

Szlachetny urok metali

Dodany: 19.09.2020 14:07:44

W dążeniu do tworzenia unikatowych egzemplarzy wanien i umywalek, manufaktura Ravon opracowała technologię pokrywania powierzchni produktów metalami takimi jak np. miedź, cyna, złoto. Łączy również powierzchnie metalizowane z kolorami z autorkiej palety kolorów podstawowych Ravon (również RAL lub NCS), co daje niepowtarzalny efekt i staje się znakiem rozpoznawczym marki Ravon.

Przedstawiam cudowną realizację łazienek w restauracji wg projektu ambitnej projektantki Pani Moniki Kandziory (biuro projektowe eMKa studio).

Walory powierzchni metalizowanych:

– dostępne kolory metali: złoto, miedź, mosiądz, cyna i nikiel (dwa ostatnie przypominają srebro).

– dostępne są dwa rodzaje wykończenia w połysku i strukturze.

– na powierzchnię wanny czy umywalki nakłada się płynny metal, który następnie jest zabezpieczony lakierem dla dodatkowego zabezpieczenia powierzchni przez niesprzyjającym działaniem wody, światła, chemii, etc.

– dzięki tej metodzie zdobienia produkt zyskuje nietuzinkowy wygląd, a także dodatkowo zabezpiecza to jego powierzchnię przed uszkodzeniami mechanicznymi jakie mogą powstać podczas użytkowania.

Newsletter

Zapisz się do newslettera. Bądź na bieżąco z nowościami w RAVON oraz otrzymuj informacje o specjalnych promocjach i rabatach.