EN
Polska wersjaEnglish version
MENU
Jesteś tutaj: Umywalki

Umywalki

Łazienka – tu się dzieje magia

Wyliczyć wszystkie funkcje jakie spełnia to pomieszczenie będzie trudno, ale spróbujemy:

 • kącik czytelniczy,
 • salka edukacyjna (znacie już na pamięć skład wszystkich płynów, szamponów, kremów – niesamowite co w nich jest, prawda?)
 • pralnia,
 • oaza spokoju i prywatności,
 • miejsce, gdzie wpadają do głowy najlepsze pomysły,
 • strefa spa,
 • jadalnia (kto nigdy nie podjadał w wannie podczas leniwej kąpieli ten gapa),
 • (oczywistość) punkt w którym zmywa się z siebie (dosłownie i w przenosi) brud i kurz dnia.

Założymy się, że podalibyście jeszcze inne zastosowania. Łazienka to bowiem znacznie więcej niż miejsce w którym się myjecie. Tu uciekacie przed domownikami, problemami. Tu kierujecie się, by odpocząć, zebrać myśli, zaplanować nowy dzień.

Właśnie dlatego łazienka musi być funkcjonalna, ale też estetyczna. Skoro służy do relaksu, to warto zadbać o to byście mogli odbywać go w komfortowych warunkach (przy umywalce z odbarwieniami i naciekami będzie ciężko, a niestety tanie akrylowe szybko się niszczą).

Czytaj więcej...

Umywalka niejedno ma imię (lecz na pewno nie zlew łazienkowy)

Umywalka ma to do siebie, że przyciąga uwagę. Od niej i od płytek na ścianie zazwyczaj zależy „odbiór” całej łazienki. To czy wasi goście wpadną tu tylko szybko umyć ręce, czy z przyjemnością „zagubią się” na chwilę dłużej. Jest to powód, dla którego powinniście się zastanowić, czy „ryzykować” zakup umywalki od nas (chyba, że od tej pory najlepsze imprezy nie w kuchni, a w łazience dziać się będą).

W RAVON dajemy Wam wybór. Mamy kilkanaście cudownych produktów (z nieskończoną ilością możliwości personalizacji umywalek), w najróżniejszych kształtach i kolorach. Co proponujemy?:

 • umywalki nablatowe  łatwo wpasują się w każdy typ wnętrza (od klasycznego po eklektyzm). Można powiedzieć – kameleony wśród ceramiki łazienkowej. Szukacie prostoty? Polecamy SPACE, GENESIS, MODERN. Po drodze Wam z oryginalnością? Zakochacie się w OVERTOP, TULIPANO. Chcecie zachwycać? EUPHORIA wzorowana na kielichu kwiatu kalii jest dla Was,
 • umywalki wolnostojące ich misa i bryła tworzą spójny monolit, ustawiany bezpośrednio na podłodze. Wszystkie rurki, kolanka, syfony mają ukryte w formie (nóżce), co powoduje, że są wyjątkowo estetyczne. We wszelkich dostępnych wariantach (EUPHORIA, GLADIO, LOVELY), nadadzą wnętrzu klasy, wykwintności i powiewu luksusu. Równocześnie są ekstrawaganckim „puszczaniem oczka”, by nie było zbyt  poważnie (szczególnie jeśli wasze umywalki wolnostojące zamienicie na umywalki stojące z grafiką),
 • umywalki wpuszczane w blat odwiecznie popularna klasyka, dla tych z Was którzy zaszaleć wolą w inny sposób. Zajmują niewiele miejsca (przez co macie go więcej na blacie np. dla kosmetyków) i są wyjątkowo proste do czyszczenia zabrudzeń. Klasyczna LOVELY lub asymetryczna INSET, skradną Wam serca. 

Umywalki personalizowane – dokładnie takie jak chcecie

Wszystkie nasze umywalki są produktami luksusowymi, ale to nie wszystko. Wszystkie wykonujemy ręcznie w naszej polskiej manufakturze, ale to wciąż nie wszystko. Każda z nich powstaje z doskonałej jakości kompozytu (Marmonit – połysk, PureStone – mat), ale wciąż nie jest to nasze ostatnie słowo. Każdą możecie ozdobić PuroMetalem – metalizującą powłoką, która zachowuje się i starzeje (o ile nie chcecie jej zabezpieczać) jak metal (w kolorach złotym, miedzianym, mosiężnym, cynowym). 

By nie przedłużać – każda z umywalek może być dla Was zrobiona w dowolnym kolorze z palety Ravon lub RAL i... ręcznie pomalowana w dowolną grafikę, obraz, wzór, print!!!

Umywalka nablatowa GENESIS
Cena od1290.00PLN
Umywalka nablatowa MODERN

umywalka nablatowa

Cena od1370.00PLN
Umywalka nablatowa RAVON EUPHORIA
Cena od1590.00PLN
Umywalka nablatowa SAXO OVERTOP

umywalka nablatowa

Cena od2930.00PLN
Umywalka nablatowa SPACE

umywalka nablatowa

Cena od1290.00PLN
Umywalka nablatowa TULIPANO
Cena od1390.00PLN
Umywalka wolnostojąca EUPHORIA

umywalka wolnostojąca

Cena od4070.00PLN
Umywalka wolnostojąca GLADIO

freestanding washbasin

Cena od4890.00PLN
Umywalka wolnostojąca SAXO
Cena od3890.00PLN
Umywalka wpuszczana w blat LOVELY
Cena od1590.00PLN
Umywalka wpuszczana w blat SAXO INSET
Cena od1830.00PLN

Newsletter

Zapisz się do newslettera. Bądź na bieżąco z nowościami w RAVON oraz otrzymuj informacje o specjalnych promocjach i rabatach.