EN
Polska wersjaEnglish version
MENU
Jesteś tutaj: UMYWALKI PERSONALIZOWANE

UMYWALKI PERSONALIZOWANE

Umywalki personalizowane to znak rozpoznawczy marki Ravon. Dlatego nie tylko podążamy za najnowszymi trendami, ale idziemy o krok dalej - kreujemy nowe, przenosząc nasz wizje i Twoje projekty na umywalki wolnostojące, przyścienne i nablatowe. Dając Ci unikalną umywalkę wolnostojącą w modnej zieleni, fortepianowej czerni czy nakładając na powierzchnię umywalki nablatowej złoto, miedź lub nikiel, tworzymy przedmiot użytkowy, który jest wyrazistą częścią Twojej łazienki, sprawia, że przestrzeń jest wyjątkowa, a Ty czujesz się w niej po prostu dobrze. 

Czytaj więcej...

Umywalka niejedno ma imię (lecz na pewno nie zlew łazienkowy)

Manufaktura Ravon poza nieskończonymi możliwościami personalizacji kolorystycznej, oferuje kilka typów umywalek. Co proponujemy?:

  • umywalki nablatowe – łatwo dopasują się do każdego wnętrza (od klasycznego po eklektyczny). Można powiedzieć – kameleony wśród ceramiki łazienkowej. Szukacie prostoty? Polecamy SPACE, GENESIS, MODERN. Po drodze Wam z oryginalnością? Zakochacie się w SAXO OVERTOP, TULIPANO. Chcecie zachwycać? EUPHORIA inspirowana kształtem kalii jest dla Was,
  • umywalki wolnostojące ich misa i bryła tworzą spójny monolit, ustawiany bezpośrednio na podłodze. Wszystkie rurki, kolanka, syfony mają ukryte w formie (nóżce), co powoduje, że są wyjątkowo estetyczne. We wszelkich dostępnych wariantach (EUPHORIA, GLADIO, LOVELY, SAXO), nadadzą wnętrzu klasy, wykwintności i powiewu luksusu. Równocześnie są ekstrawaganckim „puszczaniem oczka”, by nie było zbyt  poważnie (szczególnie jeśli wasze umywalki wolnostojące zamienicie na umywalki wolnostojące z grafiką),
  • umywalki wpuszczane w blat to klasyka, ale w nowoczesnej odsłonie. Skierowana do ceniących umiar i prostotę, ale i praktyczność użytkowania. LOVELY lub asymetryczna SAXO, skradną Wam serca. 

Umywalki personalizowane – Twoja wizja, nasze wykonanie

Wszystkie umywalki personalizowane Ravon są produktami luksusowymi, ale to nie wszystko. Wszystkie wykonujemy ręcznie w naszej polskiej manufakturze, ale to wciąż nie wszystko. Każda z nich powstaje z doskonałej jakości kompozytu (Marmonit – połysk, PureStone – mat), ale wciąż nie jest to nasze ostatnie słowo. Każdą możecie ozdobić powłoką PuroMetal – metalizującą powłoką, w kolorach: złota, miedzi, mosiądzu, brązu, cyny czy niklu.

By nie przedłużać – każda z umywalek Ravon może być dla Was zrobiona w dowolnym kolorze z palety Ravon lub RAL, NCS i jakby tego było mało - ręcznie pomalowana w dowolną grafikę, obraz, wzór. 

Spersonalizowane umywalki łazienkowe z GRAFIKĄ. Nowa ikona designu?

Jeśli grafika na umywalce to proponujemy ją wykonać na umywalce wolnostojącej - bo ona ma największą powierzchnię do malowania. 

To “duże pole do popisu” jakie zapewnia umywalka wolnostojąca pozwala na wykreowanie niepowtarzalnego wzoru czy nawet tekstu. Dlatego pobaw się w projektanta. Znajdź na naszej stronie model, który skradnie Twoje serce. Potem przedstaw nam swoją wizję: czy będzie to ulubiony obraz Picassa, podobizna waszego kota, rysunek dziecka, czy Snoopy na deskorolce, słowem wszystko, co Cię zachwyca, co lubisz. Nie ogranicza Cię nic. Gotowe? Zatem daj nam chwilę czasu, a my taką umywalkę wykonamy. Namalujemy ręcznie to, co dla Ciebie ważne.

Umywalka udoskonalona Twoją grafiką, staje się z przedmiotu użytkowego - dziełem sztuki.  Dziełem, którego będziesz używać na co dzień. UMYWALKA NABLATOWA EUPHORIA Bikolor
Cena od0.00PLN
UMYWALKA NABLATOWA EUPHORIA Bikolor Limited
Cena od0.00PLN
UMYWALKA NABLATOWA EUPHORIA Bikolor PuroMetal
Cena od0.00PLN
UMYWALKA NABLATOWA GENESIS Bikolor PuroMetal
Cena od0.00PLN
UMYWALKA NABLATOWA GENESIS Kolor
Cena od0.00PLN
UMYWALKA NABLATOWA SPACE Bikolor PuroMetal
Cena od0.00PLN
UMYWALKA NABLATOWA SPACE PuroMetal
Cena od0.00PLN
UMYWALKA NABLATOWA TULIPANO Bikolor Limited
Cena od0.00PLN
UMYWALKA NABLATOWA TULIPANO Bicolor PuroMetal
Cena od0.00PLN
UMYWALKA NABLATOWA TULIPANO Limited
Cena od0.00PLN
NOWOŚĆ
UMYWALKA WOLNOSTOJACA SAXO Bikolor Personal
Cena od0.00PLN
UMYWALKA WOLNOSTOJĄCA EUPHORIA Kolor
Cena od0.00PLN
UMYWALKA WOLNOSTOJĄCA GLADIO BIKOLOR
Cena od0.00PLN
UMYWALKA WOLNOSTOJĄCA GLADIO LIMITED
Cena od0.00PLN
NOWOŚĆ
UMYWALKA WOLNOSTOJĄCA LOVELY Exclusive
Cena od0.00PLN
NOWOŚĆ
UMYWALKA WOLNOSTOJĄCA SAXO Bikolor Limited
Cena od0.00PLN
NOWOŚĆ
UMYWALKA WOLNOSTOJĄCA SAXO Exclusive
Cena od0.00PLN
NOWOŚĆ
UMYWALKA WOLNOSTOJĄCA SAXO Limited
Cena od0.00PLN

Newsletter

Zapisz się do newslettera. Bądź na bieżąco z nowościami w RAVON oraz otrzymuj informacje o specjalnych promocjach i rabatach.