EN
Polska wersjaEnglish version
MENU
Jesteś tutaj: Umywalki personalizowane

Umywalki personalizowane

Mówiąc „dom”, zazwyczaj pierwsze o czym pomyśli znaczne grono osób, to kuchnia. A gdybyście się zastanowili - w którym pomieszczeniu (nie licząc spania) spędzacie najwięcej czasu? Czy przypadkiem nie byłaby to łazienka? 

Poranna toaleta z myciem zębów. Popołudniowe pranie. Higiena dłoni w ciągu dnia. Odprężająca kąpiel lub prysznic wieczorem. Nie wspominając już o „ucieczce” przed resztą domowników i świata oraz odwiedzaniu miejsca „gdzie król chadza piechotą”. 

Dlatego tak ważne jest, by była ona nie tylko dobrze i funkcjonalnie urządzona, ale także piękna. Pozwoli to maksymalne komfortowo i przyjemnie, spędzać w niej tyle czasu, ile tylko potrzebujecie. 

Spersonalizowane umywalki łazienkowe z GRAFIKĄ. Nowa ikona designu? Czemu nie?!!

Z czego najczęściej korzystacie jak nie z umywalki? A skoro już o nich mowa, polecamy umywalkę wolnostojącą. Nie tylko niezwykłą ze względu na kształt, ale i jedyną taką na świecie – z indywidualnie zaprojektowanym malunkiem.

UMYWALKA WOLNOSTOJĄCA PERSONALIZOWANA – ZABAWCIE SIĘ W PROJEKTANTÓW

Nie jest to umywalka, którą macie szansę zobaczyć u kogoś innego. Ona jest „jedna na milion”. To wzór jedyny i niepowtarzalny – zupełnie taki jak Wy. 

Dlatego pobawcie się w projektanta. Znajdzie na naszej stronie model, który skradnie Wam serce. Dobierzcie jego kolor, a potem zróbcie coś, o czym zawsze marzyliście - przenieście na nią wzór. Niech będzie to ulubiony obraz Picassa, podobizna waszego kota, rysunek dziecka, Snoopy na deskorolce. Nie ogranicza Was nic, co nie jest waszą wyobraźnią. Gotowe? Zatem dajcie nam chwilę czasu, a my już taką umywalkę wykonamy. Namalujemy ręcznie to co dla Was ważne.

PERSONALIZOWANE UMYWALKI WOLNOSTOJĄCE Z GRAFIKĄ

Zapewne wszyscy znacie umywalki wpuszczane w blat i nadblatowe. A jak wielu z Was słyszało o umywalce wolnostojącej? Ten typ stanowi bryłę (bez podziału na szafkę i misę), stawianą bezpośrednio na podłodze. 

Ekskluzywne hotele, lofty i apartamenty. To tu najczęściej można je spotkać. Tam, gdzie oprócz wygody liczy się zrobienie efektu. Pokazanie gustu i dobrego smaku oraz podkreślenie wyjątkowości designu. 

Tymczasem mimo swego ekstrawaganckiego wyglądu, nie szokują one ceną. Są piękne, stylowe i estetyczne (z wszystkimi elementami ukrytymi w monolicie), ale nie drogie.

Właśnie ten typ, jakim jest umywalka wolnostojącą, ma z indywidualną personalizacją najbardziej po drodze. Na cokole jest wystarczająco dużo miejsca, byście mogli zapełnić go czym tylko zamarzycie. I wywołać zdumienie oraz zachwyt na niejednej twarzy.

UMYWALKI WOLNOSTOJĄCE PERSONALIZOWANE, W NOWEJ KLASIE JAKOŚCI

Umywalka wolnostojąca na podłodze, doskonale sprawdza się we wnętrzach przestronnych. Tam, gdzie nie zniknie wśród innych elementów wyposażenia, a niczym rzeźba, będzie stanowić centralny punkt łazienki. Szczególnie jeśli nad nią umieścicie dobre punktowe światło, a na niej waszą upragnioną grafikę czy napis.

Jeśli połączycie ją z wanną z tej samej serii, nic więcej nie musicie dodawać. Taki duet to gwarancja awangardy, klasy i luksusu. 

Wszystkie umywalki wykonujemy z autorsko opracowanych kompozytów: Marmonitu, PureStone, Qualtec. 

Dzięki użytym materiałom (elastycznym i wytrzymałym równocześnie), umywalki są ciepłe i miłe w dotyku. Mają wyjątkowo gładkie powierzchnie i dłużej utrzymują ciepło. Nie straszne im środki chemiczne czy żółcenie.  

Tworzymy je dla Was od początku do końca. Ręcznie w naszej manufakturze. W macie lub połysku. W dowolnym kolorze z palety RAL. Z waszymi grafikami wykonywanymi naszymi rękami. 

PERSONALIZOWANA UMYWALKA WOLNOSTOJĄCA. DYSKRETNY KRZYK MODY

Najczęstszym wyborem są umywalki w kształcie prostopadłościanu jak RAVON GLADIO. To połączenie prostoty z użytkowością. Z praktyczną półką na mydło, krem. 

Inny typ to umywalki które zwężają się ku dołowi jak RAVON SAXO. Dzięki takiemu zabiegowi uzyskują smukłą, subtelną sylwetkę, która w żaden sposób nie przytłacza łazienki (a wręcz odwrotnie – daje wrażenie lekkości).

Najdelikatniejszym, najbardziej eleganckim modelem jest RAVON EUPHORIA – umywalka inspirowana kwiatem kalii. Szlachetna, dystyngowana, piękna. 

Wszystkie te modele stanowią wartość samą w sobie. Udoskonalone waszymi grafikami, stają się z przedmiotu użytkowego, dziełem sztuki.  Dziełem, na które Was stać.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez F.H.U.P. PEGAZ HALINA NIEWADZI 26-300 Opoczno Kraszków 100 NIP: 7680001490 danych podanych w formularzu w celu odpowiedzi na zgłoszenie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajduje się w Polityce Prywatności

Uzupełnij formularz kontaktowy obok lub skontaktuj się z nami bezpośrednio

SALON FIRMOWY - ŁOMIANKI / WARSZAWA

ul.Wiślana 38
05-092 Łomianki Poland

ZAKŁAD PRODUKCYJNY KRASZKÓW

Kraszków 100
26-300 Opoczno

Telefon

517 700 628
531 924 601

Email

jacek.bialas@ravon.pl

Newsletter

Zapisz się do newslettera. Bądź na bieżąco z nowościami w RAVON oraz otrzymuj informacje o specjalnych promocjach i rabatach.