EN
Polska wersjaEnglish version
MENU
Wanna przyścienna wolnostojąca Sensual Wall
Jesteś tutaj: Produkty Wanny Wanna przyścienna wolnostojąca Sensual Wall

Wanna przyścienna wolnostojąca Sensual Wall

Są rzeczy wyjątkowo piękne, a przy tym „nie do zdarcia”. Taka jest właśnie wyjątkowa, przyścienna wanna przyścienna wolnostojąca Ravon Sensual Wall. Jak każda z naszych wanien, w pełni odpowiada filozofii balansu między doskonałą formą, a komfortowym użytkowaniem. 

Jako polski producent wanien Ravon stawiamy na nową jakość ceramiki łazienkowej – najlepsze materiały, całość wykonywana w 100% ręcznie, ergonomiczne kształty i elegancki, ponadczasowy styl i klasa. Nasze wanny przyścienne mają misję specjalną - by każdy z was poczuł się w nich bardzo wyjątkowo.

Cieszymy się, że model Sensual Wall zyskał wasze uznanie, dzięki designowi, ale i wysokiej wygodzie jaki niesie kąpiel w niej. Przyścienna wanna wolnostojąca Sensual Wall jest w 100% wykonana ręcznie w naszej manufakturze, co widać i czuć w każdym kunsztownym detalu.

Czytaj więcej...

Sensual Wall stanowi „strzał w 10” do niewielkich łazienek. Ma  kompaktową długość 164 cm. Optymalną by pozostała wygodna, ale nie zajmowała dużo miejsca w pomieszczeniu, w którym liczy się każdy centymetr. 

Wanna przyścienna Ravon Sensual Wall posiada szeroki rant, który pełnić może funkcję wygodnej półki na wszelkie potrzebne kosmetyki. Jednocześnie zabieg ściętego, ale sporego rantu (13,5 cm) pozwala na zamontowanie w nim dowolnej armatury. Lekkie nachylenie do wewnątrz sprawia, że (ewentualnie pojawiająca się) woda spływa do wanny (a nie poza nią).

Wanna przyścienna Ravon Sensual Wall - informacje

Materiałem z którego wykonana jest nasza przyścienna wanna wolnostojąca, jest tradycyjnie nasz autorski kompozyt QualTec. Tworzywo jest nakładane na formę kilkukrotnie i wzmacniane specjalnym środkiem utwardzającym. Szlachetne żywice poliestrowe, wzmocnione odpowiednią powłoką, dają Wam gwarancje niezwykłych i wyjątkowo funkcjonalnych cech.

QualTec jest: 

 • wyjątkowo trwały,
 • bezpieczny dla skóry,
 • odporny na zarysowania, uderzenia mechaniczne,
 • odbija promienie UV, a więc nie żółknie i nie blaknie,
 • jest idealnie gładki, a więc wyjątkowo higieniczny.

Co ciekawsze - w przeciwieństwie do wanien akrylowych, wanny wykonane z QualTec są cieplejsze i przyjemniejsze w dotyku, a także o ponad 32% lepiej utrzymują temperaturę wody. Dzięki temu wasza kąpiel może być znacznie dłuższa. 

Wanna Sensual Wall z personalizacją na zamówienie

Możecie kupić podstawową, białą wersję, ale i dowolnie kustomizować model Sensual Wall. Wasza przyścienna wanna wolnostojąca zostanie przygotowana zgodnie z przedstawionymi przez was wytycznymi.

W wyposażeniu opcjonalnym polecamy:

 • korek „klik – klak” z syfonem (z systemem czyszczenia od góry),
 • system napełniania wody przez przelew, 
 • Ravon Air – innowacyjny masaż powietrzny połączony z wyjątkowo skuteczną koloroterapią. Luksusowe Spa we własnym domu? To możliwe!

To oczywiście nie wszystko. Możemy dla Was:

 • wykonać korek w kolorze wanny,
 • pomalować relaksacyjną wannę wolnostojącą w dowolny kolor z autorskiej palety Ravon lub RAL,
 • ozdobić ją metalizującym PuroMetalem w kolorach: złotym, srebrnym, platynowym, miedzianym, mosiężnym, etc.,
 • ręcznie wykonać dowolny rysunek, grafikę, print, motto!

Wszystkie nasze wanny przyścienne powstają w całości ręcznie, dzięki wspaniałym rzemieślnikom (i pasjonatom równocześnie). To czyni je unikalnymi i unikatowymi. Dzięki metodzie „hand made” możemy kontrolować każdy etap produkcji i w dowolnym momencie zmieniać kolory czy inne cechy wanien. 

Naszą ideą było, jest i będzie, tworzenie ceramiki łazienkowej z najlepszych na rynku materiałów. Wygodnych i pięknych, a przy okazji w przystępnej cenie. Popularyzujemy luksus, jakość i nowoczesny design dla Was i dzięki Wam.

Wolnostojąca wanna przyścienna - Ravon Sensual Wall

Nowoczesne wanny przylegające do ściany są ukształtowane tak, aby zapewnić eleganckie wykończenie każdej łazienki, jednocześnie umożliwiając w pełni wygodne leżenie. Szersze rondo pozwala na umieszczenie świec lub kieliszka wina, aby podczas kąpieli poczuć się jak w spa, oferując jednocześnie praktyczną przestrzeń, o którą można się oprzeć podczas kąpieli dzieci. Wanna wolnostojąca przyścienna to naprawdę same korzyści — jest luksusowa, praktyczna, zajmuje niewiele miejsca i jest łatwa do czyszczenia. Nie ma pola, które zostałoby niezaznaczone przy projektowaniu nowoczesnych wanien przyściennych.

Wanna przyścienna wolnostojąca - piękna i łatwa w utrzymaniu

Wanna wolnostojąca przyścienna zapewnia wizualną atrakcyjność wanny wolnostojącej z dodatkową wygodą solidnego zamocowania, dzięki czemu nie trzeba się martwić o potencjalne przesuwanie się wanny. Wanna przyścienna pozostanie atrakcyjnym i schludnym elementem każdej łazienki przez wiele lat, przy minimalnym nakładzie pracy przy czyszczeniu. Podobnie jak w przypadku całej naszej oferty wanien, zachęcamy do przestrzegania zaleceń producenta dotyczących czyszczenia i konserwacji, aby jak najlepiej wykorzystać żywotność wanny.

Ukryta hydraulika - zaleta wanny przyściennej

Wanna wolnostojąca, która jest ustawiona tyłem do ściany (wanna wolnostojąca przyścienna), daje możliwość całkowitego ukrycia wszystkich elementów hydraulicznych, jednocześnie zapewniając iluzję, że wanna jest w pełni wolnostojącą wanną — dzięki czemu widoczne rury nie wpływają na estetykę łazienki.

Wanna wolnostojąca, podobnie jak wanna z hydromasażem, nie jest już tylko eleganckim, luksusowym elementem łazienkowym, na który stać tylko bogatych i sławnych. Nie, dzisiejsze wanny wolnostojące i przyścienne są wyceniane tak rozsądnie, że nie powinna nas już zaskoczyć piękna wanna wolnostojąca przyścienna, uwzględniona w niskobudżetowym projekcie łazienki.

Chętnie pomożemy w wyborze wykończenia. Pomoc eksperta może ułatwić Ci podjęcie decyzji i sprawić, że będzie ona mniej stresująca. Co więcej, możemy również doradzić w innych kwestiach praktycznych, takich jak dobór najodpowiedniejszego rozmiaru wanny do kształtu i przestrzeni dostępnej w Twojej łazience. Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub potrzebujesz pomocy w wyborze idealnej wanny dla Ciebie i Twojej rodziny, już dziś skontaktuj się z nami.

INFORMACJE TECHNICZNE

 • Wymiary: 164x79x56 cm
 • Materiał: Kompozyt QualTec
 • Kolor: Biały
 • Pojemność: 220 litrów
 • Waga: 53kg
 • Waga z opakowaniem: 68k

MATERIAŁ

WYPOSAŻENIE STANDARDOWE

 • przelew nadmiaru wody,
 • korek typu “klik-klak”
 • syfon

WYPOSAŻENIE OPCJONALNE

 • korek „klik – klak” z syfonem, z systemem czyszczenia od góry, bez konieczności demontażu wanny,
 • korek klik-klak w kolorze wanny,
 • system napełniania wody przez przelew,
 • systemu Ravon Air – masaż powietrzny z Koloroterapią.

RYSUNEK TECHNICZNY

Kolor:

Pojemność: 220 l

JAKI JEST MATERIAŁ QUALTEC?

Wanna przyścienna Ravon wykonywana jest w 100% ręcznie! Tworzymy je w Polsce. Materiał z którego są wykonane to ultra wytrzymały kompozyt QualTec.

Poniżej dowiesz się jakie są główne właściwości tego niezwykłego materiału.

Odporny na zmiany temperatury

Łatwy w czyszczeniu

Naprawialny/Odnawialny

Superhigieniczny

Odporny na ścieranie

Idealnie gładki

Przyjazny dla środowiska

Odporny na uderzenia

Paleta barw RAL

O 32% lepiej utrzymuje ciepło

Ciepła powierzchnia

Odporny na promienie UV

Odporny na plamy

W 100% wykonany ręcznie

Nasi klienci kupili także

Luksusowa wanna wolnostojąca Ravon Euphoria
Cena od7890.00PLN
Ekskluzywna wanna wolnostojąca Ravon Ambiente
Cena od8490.00PLN
Nowoczesna wanna Ravon Modern
Cena od8490.00PLN
Wanna przyścienna wolnostojąca Sensual Wall
Cena od7270.00PLN
Wanna wolnostojąca SPACE
Cena od7890.00PLN
Wanna wolnostojąca TULIPANO
Cena od8490.00PLN

Newsletter

Zapisz się do newslettera. Bądź na bieżąco z nowościami w RAVON oraz otrzymuj informacje o specjalnych promocjach i rabatach.