EN
Polska wersjaEnglish version
MENU
Jesteś tutaj: Blog & Nowości Design Domowe SPA - Wanny z hydromasażem

Domowe SPA - Wanny z hydromasażem

Dodany: 05.04.2022 17:15:23

Możesz osiągnąć w domu prawdziwy relaks dla umysłu i ciała. To możliwe! Możesz mieć swoje prywatne SPA w domu bez wydawania dużych pieniędzy. Wannę z hydromasażem można wykorzystać do stworzenia prywatnego SPA w domu. Mini SPA można stworzyć w swojej łazience bez dużych nakładów finansowych i pracy. Można to zrobić w każdej, nawet mniejszej łazience.

Wanny z hydromasażem stały się bardziej popularne. Producenci prześcigają się w oferowaniu nowych modeli, które spełniają różnorodne potrzeby i oczekiwania klientów. 

Warto zainwestować w wannę z hydromasażem.

Po długim dniu nie ma nic bardziej relaksującego niż gorąca kąpiel. Wanny z hydromasażem to nie tylko świetny sposób na relaks i ukojenie nerwów, ale także wiele innych korzyści dla zdrowia i urody.

Masaż wodny to zabieg wykorzystujący wodę, która uderza w ciało z odpowiednią prędkością i w określone miejsca (plecy, nogi lub kark). Wanny są wyposażone w specjalne dysze, które sprężają wodę. Wiele modeli ma możliwość ręcznej regulacji dysz, co pozwala na dostosowanie ich do indywidualnych potrzeb. Masaż nie jest bolesny i można go regulować ręcznie, dostosowując do indywidualnych potrzeb. Hydromasaż może być stosowany w celu zmniejszenia napięcia nerwowego, ale jest również zalecany w innych dolegliwościach. Hydromasaż jest również doskonałym sposobem na regenerację ciała (mięśni) po ciężkim treningu.

Wykazano również, że wanna z hydromasażem ma pozytywny wpływ na takie dolegliwości i choroby jak:

- zaburzenia metaboliczne - reumatyzm, niedokrwienie kończyn dolnych, stany zapalne stawów, bezsenność, cellulit, rozstępy - nerwice - bóle migrenowe - problemy z kręgosłupem - skurcze mięśni oraz choroby układu oddechowego i inne.

przeciwwskazania do korzystania z wanny z hydromasażem 

Nie wszyscy wiedzą, że wanny z hydromasażem mogą mieć przeciwwskazania. Niektóre osoby powinny unikać tej formy terapii i relaksu. W niektórych przypadkach konieczna może być konsultacja z lekarzem. Należą do nich:

- nowotwory - zakrzepica. - Ciąża - Choroba wieńcowa - Otwarte rany. - Menstruacja - Ostre infekcje. - Epilepsja. - Nadciśnienie tętnicze.

Jaką wannę powinieneś wybrać?

Ważne jest, aby przed dokonaniem zakupu w pełni zrozumieć swoje potrzeby i porównać dostępne opcje. Istotne jest, aby dopasować wannę do dostępnej przestrzeni - tak, aby idealnie pasowała do naszej łazienki i maksymalnie ją wykorzystywała. Istnieje wiele opcji wanien, które można dopasować do wymiarów łazienki. Można wybierać spośród klasycznych modeli prostokątnych, owalnych lub okrągłych. Istnieją również opcje symetryczne i niesymetryczne, które pasują do pomieszczeń o nietypowych kształtach i wymiarach. Można je również podzielić ze względu na ustawienie i sposób, w jaki są umieszczone, np:

Narożne - instaluje się je na rogu dwóch ścian.

Należy zwrócić uwagę na rodzaj masażu, jaki oferuje wanna z hydromasażem, a także na to, czy posiada dodatkowe funkcje, takie jak regulacja dysz, uchwyty, półki, siedziska. Niektóre modele mają podwodny system oświetlenia halogenowego, który podgrzewa wodę i pozwala osuszyć rury i dysze. Niezwykle pomocne mogą być również programatory. Pozwalają one na regulację intensywności strumienia, czasu trwania masażu oraz temperatury wody wypływającej z dysz.

Newsletter

Zapisz się do newslettera. Bądź na bieżąco z nowościami w RAVON oraz otrzymuj informacje o specjalnych promocjach i rabatach.